Zaměřujeme se především na
výrobu kuchyňských linek,
vestavěných skříní
a bytového nábytku

O nás

šedá stěnová kuchyňská linka s ostrůvkem2.jpg

Truhlářství Michal Pysk působí na trhu již několik let. Jsme zakázkové truhlářství z Vysočiny. Sídlíme v Dolním Smrčném, což je část Brtnice. Najdete nás mezi Třebíčí a Jihlavou.

Jsme rodinná truhlářská firma vyrábějící nábytek na míru. Naše firma se zabývá především zakázkovou výrobou kuchyňských linek, vestavných skříní a nábytku převážně z lamina. zobrazit více...

Zhotovíme pro Vás kuchyňskou linku, vestavné skříně, postele, ložnice, dětské pokoje, obývací pokoje, kancelářský nábytek, veškerý bytový nábytek.

Dodáváme a montujeme také dveře Sepos a Sapeli. Stali jsme se autorizovanými prodejci značky značky ELECTROLUX, AEG a ZANUSSI.

Dále dodáváme elektrospotřebiče francouzské značky BRANDT a DE DIETRICH.

Spolupracujeme také například s firmami Dřevočal, Franke, Blanco, Blum, Sepos a Sapeli. Používáme kvalitní kování BLUM a HETTICH, pro jejich dlouhou životnost.

Aktuality

Zobrazit všechny aktuality
Stěnová kuchyňská linka Nový trend v designu kuchyní tvoří tzv. skříňová kuchyňská linka. Vzhledem připomíná vestavnou skříň. Je vhodná do větších prostor. Veškeré elektrospotřebiče jsou vestavné a výhodou je i jejich umístění do různé výšlky, dle přání zákazníka.
Kuchyň do Brna Právě dokončena kuchyňská linka do Brna podle vizualizace majitelky. Podívejte se do naší fotogalerie.

Fotogalerie

Prohlédněte si naši práci na fotografiích. Více fotografií