Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Vestavné odpadkové koše na našem e-shopu

Vestavné odpadkové koše na našem e-shopuNa našem e-shopu nabízíme vestavné odpadkové koše různých variant a provedení.

Vestavné odpadkové koše jsou praktickou variantou odpakových košů do vaši kuchyňské linky. Odpadkový koš je tedy schován ve skříňce kuchyňské linky a nehyzdí tak prostor vaší kuchyně. Vícedílné odpakové koše vám pomohou s tříděním odpadu čímž přispíváte k ochraně životního přostředí. Při otevření skříňky vysunete koš, víko zůstává uvnitř skříňky. Koš po vhození dpadu opět zasunete pod víko, tím zabráníte unikání nepříjemného zápachu z odpadků.

Nabízíme také variantu výsuvného koše s jednou nádobou, kde vysouvání koše se samo otevře víko a při zasouvání koše se víko opět zavře.

Pro menší kuchyňské linky je vhodný například vestavný odpadkový koš na dvířka skříňky. Při otevření dvířek se vysune koš a víko koše zůstane ve skříňce. Koš se po uzavření dvířek opět vrátí pod víko. Neucítíte tedy žádný nepříjemný zápach.

 

Varianty vestavých odpadkových košů do kuchyňské linky:

1) Vestavný odpadkový koš na dvířka. Tyto odpadkové koše májí pouze jednu nádobu. Montuje se na dvířka a bok kuchyňské skříňky.

Vestavný odpadkový koš na dvířka Franke.jpg

2) Vestavný odpadkový koš s jednou nádobou. Výsuvný odpadkový koš se připevňuje do dna kuchyňské skříňky pomocí přiložených šroubů.

Vestavný výsuvný odpadkový koš do kuchyňské linky s jednou nádobou[1].jpg        nebo varanta s výklopným víkemVýsuvný vestavný odpadkový koš.jpg

3) Vestavný odpadkový koš na tříděný odpad. Jedná se o výsuvné odpadkový koše se dvěmi a více nádobami, se připevňuje do dna kuchyňské skříňky pomocí přiložených šroubů.

Vestavný výsuvný odpadkový koš do kuchyňské linky více nádob.jpg

Všechny tyto varianty vestavných odpadkových košů naleznete na našem e-shopu.