Drobečková navigace

Úvod > Skříně > Klasické skříně

Klasické skříně

V našem zakázkovém truhlářství vyrábíme na zakázku klasické skříně různých rozměrů a velikostí dle přání zákazníka. Skříně vyrábíme převážně z lamina, o tento materiál je při výrobě klasických skříní největší zájem. Skříně vždy opatříme je kvalitním kováním od firmy Blum či Hettich pro jejich dlouhou životnost.

Dveře skříní

Dveře skříní vyrábíme jak otočné tak i posuvné, které lze opatřit tlumením dojezdu.

Typy a vybavení skříní

Do skříně lze zabudovat klasické zásuvky například na drobné prádlo, výsuvné police, vestavné věšáky na kalhoty či kravaty, šatní tyč pevnou či sklápěcí nebo třeba zrcadlo. Nebo může být čistě policová skříň.

Klasické skříně

Vyrábíme klasické skříně do ložnic a pokojů, kde slouží jako šatní skříně, do kuchyní potravinové skříně, do kanceláří kancelářské skříně se zámkem. Dále různé rovné či rohové skříně či skříňky, komody do obývacích místností, jídelen či pokojů.

Skříňky do koupelny

Dále také vyrábíme skříňky do koupelen, kde je na ně kladen vysoký nárok jelikož jsou vystaveny vysoké vlhkosti. Proto používáme hrany ABS, která zmírní pronikání vlhkosti do nábytku. Vyrábíme skříňky se zrcadlem a osvětlením nad umyvadlo, skříňky pod umyvadlo, komody do koupelny, které mohou sloužit jako prádelní koš.

 koupelnový nábytek

 

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů