Drobečková navigace

Úvod > Kuchyně > Kuchyňské spotřebiče

Kuchyňské spotřebiče

Naše truhlářství se specializuje převážně na výrobu kuchyňských linek, do kterých na přání zákazníka dodáme elektrospotřebiče značky AEG a  Electrolux, které Vám dovezeme a připojíme k napětí 220V. U těchto značek si můžete vybrat vestavnou troubu, vestavnou mikrovlnnou troubu nebo třeba i kávovar ve stejném designu.

   odsavač electrolux.jpg  elektrospotřebyče do kuchyně[1].JPG  koš myčka.jpg

 

Nově na našem e-shopu LABBRO.cz

5% sleva na vše pro všechny registrované zákazníky na našem e-shopu www.labbro.cz

 

Jsme autorizovaní prodejci značek AEG, Electrolux a Zanussi.

Elektrospotřebiče těchto značek dodáváme pro jejich minimální poruchovost a dobré zkušenosti jak nás tak i našich zákazníků. Značky AEG a Electrolux nabízí také varné desky, které je možné dálkově propojit s odsavačem – jakmile začnete vařit, odsavač se spustí sám.

Do kuchyňských linek, které vyrábíme v našem truhlářství, ale také do Vaší již stávající kuchyně dodáváme elektrospotřebiče vestavné či volně stojící. Více informací a kompletní nabídku elektrospotřebičů vestavěných i volně stojících naleznete v kategorii elektrospotřebiče v našem e-shopu LABBRO.

AEG Electrolux baner.jpg

 

Pro naše zákazníky za zvýhodněné ceny!

Náš e-shop je pro všechny! Nemusíte si hned nechat vyrobit novu kuchyňskou linku, abyste si mohli u nás zakoupit spotřebiče. Sháníte-li nový spotřebič pro Vaši stávající kuchyň, nebo jen sháníte novou pračku, sušičku, mrazničku, chladničku.., nebo chcete-li Vaši kuchyňskou linku doplnit o spotřebič nový třeba o vinotéku, kávovar, myčku či pračku, objednejte si je v našem e-shopu za zajímavé ceny.

Labbro od Lenky 2.png

 

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů