Drobečková navigace

Úvod > Nábytek na míru > Ložnice na míru

Ložnice na míru

Spánek je pro náš organismus velice důležitý, strávíme jím až třetinu dne. Aby se Vám v ložnici dobře spalo a relaxovalo, je důležité vybavit si ten správný nábytek, především kvalitní postel, rošt a matraci.

Naše truhlářství Michal Pysk Vám nabízí své služby. Rádi pro Vás vyrobíme na míru moderní, luxusní či elegantní nábytek do ložnice.

Postele na míru

Nejvyšší nároky klademe na výběr postele. Postel má být pohodlná a mít správnou velikost, protože spánek je pro naše tělo velice důležitý.

Manželská postel je dominantou ložnice, a proto dbáme na její vysokou kvalitu. V našem zakázkovém truhlářství Vám vyrobíme postel dle Vašich představ a nároků. Postel vyrábíme převážně z masivu pro její vysokou pevnost. K výrobě postele používáme převážně buk nebo dub. Postel moříme do barvy dle vzorníku.

masivní postel s lamelovým roštem truhlářství Michal Pysk

Podle požadavku zákazníka vyrobíme i postel z lamina, jejiž pevnost je však limitovaná  pevností desek lamina. Postele z lamina jsou levnější variantou postelí. Výhodou je široká variabilita barevného provedení.

Postel opatříme kvalitním postelovým kováním Hettich, aby se ani při nejdivočejších snech skoro nehnula.

postelové kování Hettich


Do postele na míru zabudujeme také rošt. Rošt si můžete vybrat buď pevný nebo polohovací bez motoru či s motorem. Záleží jen na Vás, jak moc chcete mít postel polohovatelnou.

Pro starší lidi, či lidi s omezeným pohybem, je vhodná vyvýšená postel, pro lepší vstávání a uléhání.

Důležitou součástí postele je matrace. Matrace by měla kopírovat tvar těla, přizpůsobit se mu a podepřít ho. Měkčí matrace je vhodná pro osoby s nižší hmotností, tvrdší zase pro osoby s vyšší hmotností. Nabízíme matrace od firmy Dřevočal. Naleznete zde kvalitní zdravotní matrace matrace z paměťové pěny, pružinové, antibakteriální …  

Také anatomické polštáře přispívají ke kvalitnímu spánku. K námi vyrobeným postelím, Vám můžeme vyrobit i noční stolky nebo šuplík pod postel/úložný prostor.

Dále mezi nábytek do ložnice patří šatní skříně, vestavné skříně, kosmetické stolky či komody.

 

Vestavná skříň či šatní skříň do ložnice

Úložnou funkci v ložnici tvoří šatní skříň. Vyrobíme pro Vás na míru do Vaší ložnice šatní skříň, do které lze zabudovat vestavné věšáky na kalhoty či kravaty, šatní tyč pevnou či sklápěcí nebo třeba zrcadlo. 

Vhodnou variantou nábytku do ložnice je vestavná skříň. Vypadá elegantně a moderně. Vestavnou skříň lze vybavit jako šatní skříň.

 

Komoda do ložnice

Další variantou úložného prostoru, která slouží převážně na drobnější prádlo je komoda.

 

Jaké výhody plynou rozhodnete-li se pro námi vyrobený nábytek do ložnice?

    • Kvalita – použití kvalitního materiálu, preciznost při výrobě
    • Originalita – vyrábíme nábytek dle vašich představ
    • Doprava a montáž – nábytek Vám přivezeme a sestavíme na místě

 

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů