Drobečková navigace

Úvod > Nábytek na míru > Nábytek do dětského pokoje

Nábytek do dětského pokoje

Vybavení dětského pokoje by se mělo líbit a vyhovovat nejen rodičům, ale hlavně dětem. Ideální pro využití jakéhokoliv prostoru je vyrobení dětského pokoje na míru. Máte možnost si sladit vše tak, aby Vám to maximálně vyhovovalo. Naše zakázkové truhlářství Michal Pysk Vám pomůže s vhodným rozmístěním nábytku d dětském pokoji.

Jak by měl dětský pokoj vypadat?

Moderní dětský pokoj je obvykle vybaven spíše jednoduše s dostatečným prostorem pro hračky pro ty menší, větší děti ocení dostatek prostoru při studiu.

Postel do dětského pokoje

Základem každého dětského pokoje je postel. Postel má být kvalitní, pevná a splňovat nároky dítěte. Pro malé děti je vhodné používat zábranu proti pádu dítěte na zem. Zábranu v našem truhlářství vyrábíme jako pevnou či vyjímatelnou. Postel vyrábíme z masivu či lamina.

U dětské postele záleží také na použití roštu a vhodně zvolené matraci. Matrace by měla kopírovat tvar těla, přizpůsobit se mu a podepřít ho. Nabízíme matrace od firmy Dřevočal. Naleznete zde kvalitní antibakteriální matrace, matrace z paměťové pěny, pružinové či taštičkové matrace.

postel do dětského pokoje

Psací stůl do dětského pokoje

psací stůl do dětského pokoje.jpg

Dalším důležitým prvkem do dětského pokoje je kvalitní a dostatečně velký psací stůl. Nesmíte zapomenout na dostatek úložných prostorů jako jsou šuplíky nebo kontejnery. Kontejnery pod psací stůl mají oproti zásuvkám výhodu variability – jsou opatřeny kolečky, takže je lze je přesouvat či vyjíždět s nimi čímž si může dítě zvětšit pracovní prostor. Psací stůl lze také opatřit výsuvnou policí na klávesnici PC a myš.

Skříně do dětského pokoje

skříň do dětského pokoje[1].jpg
Součástí dětského pokoje jsou skříně, které slouží k uschování oblečení, hraček, knížek a později i učení.
V našem truhlářství Vám vyrobíme šatní skříň, která může být opatřena šatní tyčí k zavěšení ramínek, zásuvkami na drobné prádlo či zrcadlem. Vhodnou variantou je i vestavná skříň do dětského pokoje, kterou lze vybavit stejně jako skříň šatní.
Máte-li dětský pokoj v podkroví, vyrobíme pro Vás na míru nízké skříňky či komody, které využijíprostor pod sníženým stropem.

Výhody námi vyrobeného nábytku na míru do dětského pokoje:

  • Kvalita – použití kvalitního materiálu, preciznost při výrobě
  • Originalita – vyrábíme nábytek dle vašich představ
  • Nabízíme široký výběr dekorů lamina
  • Doprava a montáž – nábytek Vám přivezeme a sestavíme na místě

Nevíte si rady, jak by měl Váš dětský pokoj vypadat? Nevadí, rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem materiálu, dekoru a také Vám poradíme s výběrem vhodného nábytku či rozvržením nábytku do místnosti tak, aby byla co nejlépe zachovaná ergonomie dětského pokoje.

 

 
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů